Connect with us

تحلیل و واکاوی

نگاهی به پایان فیلم Army Of The Dead & مفهوم صحنات پایانی برای آینده فرانچایز

Army of the Dead

خطر اسپویلر: فیلم زامبی‌محور Army of the Dead (ارتش مردگان) اثر تازه زک اسنایدر پایان جالبی داشت، یه پایان با بمب اتم و تعداد زیادی زامبی، یه مبارزه توی هلیکوپتر و در نهایت ورود یه زامبی به دنیا. طبق انتظار، اسنایدر شرایط‌ رو برای گسترش فرانچایز فراهم کرد؛ این فیلم‌ساز Army of the Dead رو برای نت‌فلیکس ساخت، فیلمی با بازی دیو باتیستا که می تونیم بگیم عنوانی متفاوت در ژانر زامبی بود. وقایع این فیلم توی دنیایی اتفاق می‌افته که ویروس زامبی باعث سقوط لاس وگاس شده، یه گروه از چند مرد و زن سعی می‌کنن تا وارد این شهر بشن و از یه مرکز تفریحی سرقت کنن‌. طبق انتظار اوضاع طبق انتظار پیش نمی‌ره، و در پایان بیشتر اعضای این گروه کشته می‌شن.

اسکات (دیو باتیستا) و تیمش وارد لاس وگاس میشن تا گاو صندوق یه مرکز تفریحی رو خالی کنن، توی این گاوصندوق ۲۰۰ میلیون دلار پول وجود داره. اسکات بدون مشکل خاصی تیم خودش رو وارد این مرکز تفریحی می‌کنه، و بعد از پشت سر گذاشتن کمی دردسر خودشون رو به گاوصندوق می‌رسونن، و در این نقطه دردسر شروع می‌شه. از این نقطه تا پایان Army of the Dead ما شاهد درگیری بین اسکات و تیمش با زامبی‌ها هستیم، در نهایت هر دو طرف به یه اندازه خسارت می‌بینن؛ زک اسنایدر داستان این فیلم رو به یه نتیجه کلی می‌رسونه اما سوال های زیادی بدون پاسخ باقی مونده. از جمله این سوال که پایان Army of the Dead چه مفهومی برای آینده داره؟

بیشتر بخوانید | فصل دوم سریال Jupiter’s Legacy قرار نیست ساخته شود؛ (آخرین اطلاعات)

بلی تاناکا دقیقا از لاس وگاس چی می‌خواست؟

ارتش مردگان

در ابتدای فیلم Army of the Dead اینطور تصور می‌شه که بلی تاناکا (با بازی هیرویوکی سانادا) قصد داره یه گروه رو وارد لاس وگاس کنه تا پولی که توی گاو صندوق مرکز تفریحی خودش مونده رو قبل از نابود شدن شهر نجات بده. و وقتی که تاناکا مردی به اسم مارتین (با بازی گرت دیلاهانت) رو همراه با تیم اسکات به داخل لاس وگاس فرستاد، تصور کردیم که میخواد مطمئن بشه پول به دست خودش می‌رسه و دورش نمی‌زنن. اما زمانی که وارد مرکز تفریحی میشن و جسد افرادی که قبلا سعی کردن به گاو صندوق دسترسی پیدا کنن رو می‌بینن، تازه معلوم میشه که قضیه خیلی پیچیده‌تر از یه سرقت ساده هست. چون واقعا مردی به قدرتمندی بلی تاناکا هیچوقت این همه انرژی رو صرف پس گرفتن ۲۰۰ میلیون دلار نمی کنه!

خیلی زود مشخص میشه که هدف بلی تاناکا خود زامبی‌هاست؛ دولت آمریکا تصمیم گرفته با فرستادن یه بمب اتم شهر رو نابود کنه، پس بزودی قراره نسل زامبی‌ها ریشه‌کن بشه و چیزی از اونا باقی نمونه. اما اگه بلی تاناکا بتونه قبل از نابودی خون یکی از زامبی‌های آلفا رو بدست بیاره، سودی که براش داره خیلی خیلی بیشتر از ۲۰۰ میلیون دلاره. مارتین برای رسیدن به همین هدف با تیم اسکات وارد لاس وگاس میشه، وقتی که اسکات تمرکز خودش رو روی سرقت گذاشته، مارتین ملکه زامبی‌ها رو میکشه و سرش رو قطع میکنه تا اون رو با خودش به بیرون ببره. و همین کار تمام زامبی‌ها رو در مقابل تیم اسکات قرار میده؛ معلوم میشه که ملکه حامله بوده، پس پادشاه زامبی‌ها (زئوس) ارتش مردگان رو به سمت مرکز تفریحی حرکت می‌ده، از مابقی ماجرا هم که خبر دارین، بلی تاناکا به هدفش نمی‌رسه.

کدوم یکی از شخصیت‌ها زنده از لاس وگاس خارج شدن؟

Army of the Dead

خب، اسنایدر تصمیم گرفت تقریبا همه شخصیت‌های Army of the Dead را بکشه، ما دیدیم که پنج نفر از اعضای تیم اسکات تونستن از لاس وگاس خارج بشن اما در نهایت از بین اونا فقط دو نفرشون زنده موندن. خود اسکات موفق شد زنده از لاس وگاس بیرون بیاد، مارین پیترز (تیگ نوتارو) خلبان هلیکوپتر، کیت (الا پورنل) دختر اسکات، و گیتا (هما قریشی) دوست کیت. وقتی که هلیکوپتر زمین‌گیر شد مارین و گیتا کشته شدن، اسکات تبدیل به زامبی شد و کیت مجبور شد بکشدش. پولی که سرقت کرده بودن هم جا موند، اسکات چند هزار دلار رو تونست نجات بده اما در کل چیزی دستشون رو نگرفت. اما وندروه (با بازی عمری هاردویک) چند تا ساک پول با خودش بیرون آورد، و تصمیم گرفت به مکزیک بره تا یه زندگی تازه رو شروع کنه — که البته خیلی زود مشخص میشه دنیا براش برنامه متفاوتی داره!

بیشتر بخوانید | سریال Supercrooks اسپین‌آف Jupiter’s Legacy بطور رسمی چراغ سبز گرفته؛

لودویگ دیتر زنده هست؟

ارتش مردگان 2021

مرگ همه شخصیت‌های اصلی Army of the Dead با جزییات کامل به نمایش گذاشته شد، لودویگ دیتر (با بازی ماتیاس شوایگهوفر) تنها شخصیتی بود که نشون ندادن چه اتفاقی براش افتاده، پس به این سوال رسیدیم که آیا ممکنه زنده مونده باشه؟ ما آخرین بار دیتر رو جایی دیدیم که سعی داشت در گاوصندوق رو ببنده تا رفیق خودش رو نجات بده، زئوس (زامبی اصلی) درست پشت سر دیتر قرار داشت و بقیه زامبی‌ها هم مرکز تفریحی رو محاصره کرده بودن؛ توی چنین شرایطی زنده موندن خیلی سخته. حالا فرض کنیم دیتر تونسته باشه از دست زئوس فرار کنه و مابقی زامبی‌ها رو پشت سر بزاره، آیا می‌تونه از انفجار بمب اتم هم جون سالم بدر ببره؟

وندروه تبدیل به نوع خاصی از زامبی شد؟

فیلم Army of the Dead

اولش فکر کردیم وندروه خوش‌شانس بوده و تونسته با کلی پول از لاس وگاس خارج بشه، اما خیلی زود مشخص شد که طی درگیری‌ها یه زامبی گازش گرفته، و بعد از مدتی حالش بد شد. تا لحظه پایانی Army of the Dead پروسه تبدیل شدن وندروه به یه زامبی تکمیل نشد اما به نظر می‌رسید که دیگه چیزی نمونده، این بار یکی دیگه از شهرهای آمریکا قراره با تهاجم زامبی‌ها روبرو بشه. البته وندروه خیلی دیر تبدیل به زامبی‌ شد، که اتفاق غیرمنتظره و سوال برانگیزی بود، پس اصلا عجیب نیست که بپرسیم تبدیل به چه نوع زامبیی شده؟ جواب دقیقی برای این سوال نداریم اما می‌تونیم حدس بزنیم که چون زئوس مرده، وندروه حالا تبدیل به پادشاه شده؛ شاید هم انفجار بمب اتم باعث ایجاد یه سری تغییرات توی پروسه تبدیل شدن به زامبی شده باشه، در این حالت وندروه تبدیل به یه نوع جدید از زامبی میشه! — و چون سرنوشت نهایی وندروه فاش نشد، اگه Army of the Dead 2 رو بسازن، بدون شک یکی از شخصیت‌های اصلی فیلمه.

بیشتر بخوانید | سریال «سایه و استخوان» برای فصل دوم تمدید شد؛ توسط نت‌فلیکس

پایان Army of the Dead ‌چطور شرایط رو برای ادامه‌ها و پیش‌درآمدها فراهم کرد؟

Army of the Dead 2021

نت‌فلیکس قصد داره دنیای این فیلم رو زنده نگه داره، انیمیشن پیش‌درآمدی Army of the Dead: Lost Vegas قراره ما رو به روزای آغازین تهاجم زامبی‌ ببره، بعضی از شخصیت‌های Army of the Dead هم توی این سریال که اطلاعات زیادی رو در مورد سقوط لاس وگاس فاش می‌کنه حضور دارن — از جمله اسکات. فیلم پیش‌درآمدی Army of Thieves (ارتش دزدها) هم ما رو به گذشته می‌بره و با لودویگ دیتر همراه می‌کنه، این فیلم قراره یه کاوش عمیق‌تر توی دنیای ارتش مردگان و زندگی دیتر باشه. امکان ساخته شدن Army of the Dead 2 هم وجود داره، فیلم جدید نت‌فلیکس شرایط رو برای وقوع حوادث آینده فراهم کرد، پس اگه اسنایدر بخواد و اگه نت‌فلیکس اجازه بده می‌تونه داستان رو به شکل‌های مختلف ادامه بده…

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله

سال ۹۲ وبلاگ نویسی رو شروع کردم، توی این مدت تجربه های زیادی کسب شد که «اسکرین شو» حاصل همین تجربه هاست؛ من عاشق سینمام، عاشق دنیاهای اشتراکی و فیلم‌های علمی-تخیلی، البته بیشتر دوس دارم در موردشون بنویسم...

Click to comment
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

تحلیل و واکاوی

تریلر The Flash 2022 تایید کرده که نقش مایکل کیتون در فیلم بزرگ‌تر از تصور ماست!

فیلم سینمایی فلش

اولین تیزر رسمی فیلم سینمایی The Flash (فلش) تایید کرده که بتمن مایکل کیتون قراره نقش مهمی در وقایع و حوادث این فیلم داشته باشه، خیلی مهم و پررنگ‌تر از چیزی که تا الان تصور می‌کردیم. این فیلم اولین ماجراجویی انفرادی بری آلن در دنیای توسعه‌یافته دی‌سی (DCEU) رو به نمایش می‌زاره، ما این نسخه از بری آلن رو اولین بار در فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) ملاقات کردیم، اما حضور واقعی بری در فیلم Justice League (لیگ عدالت) بود‌‌. طرفدارای فلش حالا منتظر هستن تا The Flash منتشر بشه، فیلمی که قراره سریع‌ترین مرد جهان را در یک ماجراجویی بزرگ قرار بده و به احتمال زیاد کاوشی در داستان خاستگاه وی داشته باشه.

با توجه به اینکه هنوز یک سال تا شروع اکران The Flash باقی مونده، کاملا طبیعی هست که اطلاعات ما در موردش کم باشه؛ ما چیز خاصی در مورد این فیلم نمی‌دونیم و بجز چند تا سرنخ که تیزر تازه منتشر شده بهمون داده چیزی نداریم‌. دی‌سی این تیزر کوتاه اما مهم رو طی همایش DC FanDome 2021 منتشر کرده، ما بواسطه کلیپ کوتاه منتشر شده اولین نگاه اجمالی خودمون رو به فیلم انفرادی فلش داشتیم. تیزر اطلاعات خوب اما نچندان دقیقی رو در اختیارمون قرار داده، از جمله ملاقات بری آلن با یه نسخه دیگه از خودش، همراه شدنش با سوپرگرل و همکاری با بتمن مایکل کیتون؛ غیبت بن افلک در تیزر نیز باعث به وجود اومدن یه سری بدگمانی‌ها شده!

بیشتر بخوانید | تیزر رسمی The Flash 2022 چه اطلاعاتی در مورد داستان فیلم به ما داده؟

با توجه به اینکه سالهاست منتظر این فیلم نشستیم (از ۲۰۱۴ بود فکر کنم!)، اینکه باز هم باید صبر کنیم و طی این مدت با سرنخ های نامفهوم سر و کله بزنیم، واقعاً سخته اما چاره دیگه ای نداریم. دی‌سی فیلم The Flash رو همین امسال جلوی دوربین برده و کار تیم تولید بتازگی تموم شده، در نتیجه اولین تیزر رو منتشر کردن و بزودی نیز قراره شاهد انتشار یه تریلر رسمی باشیم. تا این لحظه نام بازیگرهای مهم فیلم تایید شده، اما امکانش وجود داره که هنوز چند نفری رو معرفی نکرده باشن. ما می‌دونیم که ساشا کِیل ۲۶ ساله در نقش سوپرگرل بازی کرده، اما خبر نداریم این سوپرگرل متعلق به کدوم زمان و دنیاست. بازگشت کرسی کلمونس ۲۷ ساله برای بازی در نقش آیریس وست هم تایید شده، بن افلک قراره یه بار دیگه در نقش بتمن بازی کنه و مایکل کیتون نیز به نظر می‌رسه که بتمن اصلی فیلم باشه.

the flash مایکل کیتون

در حال حاضر مهم‌ترین سوال‌های ما به بتمن آقای کیتون ربط داره، در تیزر منتشر شده نیز شاهد حضورش بودیم اما به جواب هیچکدوم از سوال‌های خودمون نرسیدیم. یکی از سوال‌های ما اینه که بتمن مایکل کیتون چه نقشی در فیلم The Flash داره؟ با توجه به اینکه فیلم متعلق به فلش هست، آیا بتمن قراره یک شخصیت فرعی در داستان باشه؟ خیلی از طرفدارا اعتقاد دارن که کیتون یه بازیگر مهمانه و فقط در چند صحنه حضور داره، بعضی دیگر تصور می‌کنن که قراره شخصیت‌ اصلی داستان باشه و نقشی مهم رو ایفا کنه. هنوز چیزی قطعی نیست اما ما می‌تونیم با توجه به تیزر بگیم که به احتمال خیلی زیاد این بتمن در فیلم The Flash نقشی مهم رو ایفا می‌کنه. چون بیشتر صحنه های این تیزر به بتمن مربوط هستن!

بیشتر بخوانید | تریلر جدید The Batman شوالیه تاریکی را در مقابل پنگوئن و زن گربه‌ای قرار داده؛

توی تیزر دیدیم که بری آلن به کاخ وین رفته، توی یه صحنه دیگه همراه با سوپرگرل و نسخه دیگه خودش سعی داره از بتمن کمک بگیره، در یک صحنه دیگه هم ماشین مشهور بتمن به نمایش گذاشته می‌‌شه. تیزر به وضوح تایید کرده که اهمیت بتمن برای فیلم The Flash خیلی بیشتر از تصور ماست، که اتفاق خوبی محسوب می‌شه، اما نقش پررنگ مایکل کیتون در فیلم فلش ما رو به این سوال می‌رسونه که بن افلک چه نقشی در حوادث فیلم داره؟

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
Continue Reading

تحلیل و واکاوی

تیزر رسمی The Flash 2022 چه اطلاعاتی در مورد داستان فیلم به ما داده؟

فیلم The flash 2022

طی همایش DC FanDome امسال یه تیزر کوتاه اما غنی از فیلم سینمایی The Flash منتشر شد که اطلاعات قابل توجه ای رو در مورد اولین ماجراجویی انفرادی بری آلن در دنیای توسعه‌یافته دی‌‌سی (DCEU) فاش کرد. بری آلن بدون شک یکی از محبوبترین شخصیت‌های کمیک بوکی دنیاست، طرفدارای فلش سالهاست که دارن سریال The Flash رو در شبکه The CW دنبال می‌کنن، این سریال با بودجه‌ای محدود تولید می‌شه اما با این وجود سازنده‌های اون سعی کردن تا جایی که می‌تونن وقایع مهم و کلیدی کتاب‌های مصور رو بازآفرینی کنن، از جمله خط داستانی «فلش‌پوینت» که طی اون شاهد سفر بری آلن به گذشته بودیم.

در Arrowverse به دنبال سفر بری آلن به گذشته و تغییر دادنش، و خلق یه خط زمانی جدید، ما با مفهوم کلی مولتی‌ورس آشنا شدیم؛ طی چند سال گذشته هم خیلی از وقایع سریال The Flash با زمین‌های موازی در ارتباط بوده. در نتیجه وقتی که تایید شد فیلم انفرادی فلش هم قراره با الهام خط داستانی فلش‌پوینت ساخته بشه واقعاً خوشحال شدیم، چون کاوش درون مولتی‌ورس با فیلمی که برای تولیدش میلیون‌ها دلار هزینه می‌شه بدون شک خیلی هیجان‌انگیزتره. البته ما هنوز اطلاعات چندان دقیقی در رابطه با حوادث و وقایع فیلم فلش نداریم، اما می‌دونیم که قراره در مورد سفر بری آلن درون زمان و تغییر (ناخواسته) خط زمانی فعلی DCEU باشه.

بیشتر بخوانید | تریلر فیلم The Flash نوید مرگ بتمن (بن افلک) را داده؟

قبل از انتشار تیزر رسمی، ما مقداری اطلاعات از این فیلم داشتیم اما به لطف تیزر، حالا می‌تونیم با اطمینان بیشتر در مورد حوادث The Flash صحبت کنیم. تیزر اطلاعات قابل توجه ای رو در اختیار ما گذاشته؛ مثلا این تیزر تایید کرده که «مایکل کیتون در فیلم The Flash حضور داره، این ستاره افسانه ای سینما قراره بعد از سه دهه یه بار دیگه در نقش بتمن بازی کنه»، تیزر همچنین تایید کرده که «بری آلن قراره به کاخ بروس وین بره، البته نمی‌دونیم خونه‌ای که در تیزر می‌بینیم متعلق به کدوم بتمن هست»، تیزر رسمی در کنار این دو مورد، فاش کرده که «بری آلن با یه بری آلن دیگه ملاقات می‌کنه، که هنوز نمی دونیم به کدوم خط زمانی تعلق داره اما می‌دونیم توسط خود ازرا میلر به تصویر کشیده شده و ممکنه توی دنیای بتمن مایکل کیتون زندگی کنه».

فیلم فلش

در مورد بری آلن دوم می‌تونیم بگیم که ممکنه بری اصلی وقتی که گذشته رو تغییر می‌ده و به زمان حال برمی‌گرده با نسخه‌ای متفاوت از خودش روبرو بشه، یه فلش با سرگذشتی کاملا متفاوت. توی تیزر می‌بینیم که «بری آلن ها به قلعه وین می‌رن اما با یه خونه متروکه روبرو می‌شن، به نظر می‌رسه که بروس وین این دنیا سالهاست که کاری به خانه مادری خودش نداشته، شاید هم سالها قبل مرده؟ واقعاً مشخص نیست». در مورد سفر به گذشته بری آلن نیز باید بگیم که تیزر «سفر در زمان رو تایید کرده، توی یه صحنه می‌بینیم که بری به خانه بچگی خودش رفته و با مادرش ملاقات می‌کنه، به احتمال زیاد درست مثل کتاب‌های مصور جلوی مرگ مادرش رو میگیره و خط زمانی رو تغییر می‌ده، و وقتی که به زمان حال برمی‌گرده با دنیایی کاملا متفاوت روبرو می‌شه».

بیشتر بخوانید | دی‌سی فیلم Wonder Woman 3 را می‌سازد؛ بطور رسمی تأیید شد

این تیزر نوید اتفاق‌های زیادی رو داده، از جمله مرگ بتمن بن افلک، که امیدواریم یه حدس اشتباه باشه تا مجبور به خداحافظی با این نسخه از بتمن نشیم. یکی دیگه از اتفاق‌هایی که تیزر بهش اشاره کرده حضور بری آلن در استار لبز هست، که می‌تونه تایید کنه قراره توی فیلم The Flash به ماجرای صاحب قدرت شدن بری اشاره کنن. تیزر همچنین تایید کرده که بری آلن با سوپرگرل ملاقات می‌کنه و باهاش متحد میشه، حالا بطور دقیق مشخص نیست که این قهرمان کریپتونی به چه زمانی و کدوم خط زمانی تعلق داره.

توی تیزر دیدیم که دو بری آلن (شاید بری آلن در کنار جی گریک؟) سعی دارن از بتمن کمک بگیرن، شخصیت شرور فیلم معرفی نشده اما از همین صحنه می‌تونیم بفهمیم که فلش و تیمش با یه چالش بزرگ روبرو شدن و مجبورن از بتمن کمک بخوان؛ که به احتمال زیاد سراغ بتمن کیتون رفتن. در کل تیزر The Flash اطلاعات قابل توجه‌ای رو در مورد حوادث فیلم فاش کرده، اما چون داستان با سفر در زمان و زمین‌های موازی ارتباط داره، ما نمی‌تونیم از این اطلاعات فاش شده برداشت دقیقی داشته باشیم، پس باید صبر کنیم تا سرنخ‌های دقیق‌تری به دست بیاریم

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
Continue Reading

تحلیل و واکاوی

تریلر فیلم The Flash نوید مرگ بتمن (بن افلک) را داده؟

the flash بتمن

نمی‌تونیم با اطمینان بگیم اما اینطور به نظر می‌رسه که اولین تیزر رسمی فیلم The Flash (فلش) به ما نوید مرگ بتمنِ بن افلک را داده؛ دی‌سی طی همایش DC Fandome 2021 یه تیزر کوتاه از The Flash منتشر کرده که حاوی چند سرنخ خوب از حوادث و وقایع فیلمه، از جمله همراه شدن بری آلن با سوپرگرل و ملاقاتش با بتمنِ مایکل کیتون. ما قراره توی اولین فیلم انفرادی فلش شاهد حضور دو بتمن باشیم، و با توجه به اینکه بن افلک اشتیاقی برای ادامه حضور در فیلم‌های DCEU (دنیای توسعه‌یافته دی‌‌سی) نداره انتظار داریم که داستانش در The Flash با مرگ به پایان برسه.

داستان این نسخه از بتمن در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) شروع شد و بعد از حضور درخشانش در Zack Snyder’s Justice League (لیگ عدالت زک اسنایدر)، به نظر می‌رسه که بزودی قراره به پایان خودش برسه. که بدون شک برای طرفدارای بتمن بن افلک اتفاق ناراحت کننده‌ای محسوب می‌شه اما مرگ می‌تونه پایان خوبی برای این نسخه از بتمن باشه، خیلی بهتر از اینه که داستانش نیمه‌کاره باقی بمونه. اگه اوضاع طبق انتظار پیش می‌رفت بن افلک در DCEU صاحب یک فیلم انفرادی می‌شد و در دو قسمت بعدی Justice League نقشی مهم را ایفا می‌کرد، اما متاسفانه چنین اتفاقی رخ نداد.

بیشتر بخوانید | اولین تیزر رسمی فیلم فلش: ملاقات با مایکل کیتون، سوپرگرل و دو بری آلن!

مرگ بتمن برای طرفداران کتاب‌های مصور دی‌سی اتفاق غافلگیرکننده‌ای نیست، چون یه آدم عادی هست و قدرت فراانسانی نداره و بدون شک یه روزی می‌میره. خود اسنایدر هم قصد داشت در فیلم‌های بعدی لیگ عدالت مرگ بتمن را به تصویر بکشه (که خودش رو برای نجات داده لوئیس لین فدا می‌کنه). DCEU دیگه با برنامه‌های زک اسنایدر پیش نمی‌ره و سرنوشت بتمن بن افلک هم طی چند سال اخیر نامشخص بوده اما فیلم The Flash می‌تونه فرصت خوبی باشه برای اینکه داستان این نسخه از بتمن رو به یک نتیجه کلی برسونن و پرونده‌ش رو برای همیشه ببندن.

فیلم سینمایی فلش

حالا بطور دقیق مشخص نیست که فیلم The Flash قراره بتمن رو بکشه یا نه، ولی به نظر می‌رسه که توی یه صحنه از تریلر این فیلم نوید مرگ بتمنِ بن افلک داده شده. ما توی یه صحنه ماسک بتمن و لباسش را روی زمین می‌بینیم، خونی که اطراف لباس ریخته خبر خوبی نمی‌ده اما این لباس ظاهراً به بتمنِ مایکل کیتون تعلق داره؛ ولی توی یه صحنه دیگه بری آلن دستی بی‌جان را لمس می‌کنه، دستی که می‌تونه متعلق به بتمن افلک باشه. از طرفی، افلک توی تیزر حضور نداره و بری آلن با سوپرگرل و یه بری آلن دیگه متحد شده، اون دست بی‌جان در کنار غیب افلک می‌تونه نوید دهنده مرگ این شخصیت باشه.

بیشتر بخوانید | تریلر جدید The Batman شوالیه تاریکی را در مقابل پنگوئن و زن گربه‌ای قرار داده؛

مرگ بتمن می‌تونه علت اصلی تلاش بری آلن برای سفر در زمان باشه، می‌تونن نشون بدن که بری بعد از مرگ بتمن تلاش می‌کنه گذشته رو تغییر بده اما به اشتباه باعث ایجاد تغییراتی وسیع در خط زمانی DCEU می‌شه. سفر در زمان همچنین می‌تونه پای بری رو به زمین‌های موازی باز کنه، و به طریقی زمان حال رو تغییر بده و قهرمان‌هایی مثل سوپرمن و بتمن رو از هستی محو کنه.

4 3 رای ها
رأی دهی به مقاله
Continue Reading

محبوب‌ترین ها

Copyright © 2020 screenshow.ir. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x