Connect with us

تحلیل و واکاوی

نگاهی به پایان بخش دوم فصل پنجم Lucifer و بررسی مفهوم آن

فصل پنجم لوسیفر

خطر اسپویلر: نت‌فلیکس بعد از مدتها انتظار کشیدن و صبر کردن بلاخره بخش دوم از فصل پنجم سریال Lucifer (لوسیفر) رو منتشر کرد، یه بخش هشت قسمتی فوق‌العاده تماشایی که با یه حادثه غیرمنتظره به پایان رسید، حادثه‌ای که سریال رو بطور کل تغییر می‌ده. مایکل برادر دوقلوی لوسیفر شخصیت شرور فصل پنجم بود، ورود این شخصیت به Lucifer غافلگیرکننده بود، و از لحظه‌ای که وارد داستان شد همه چیز رو تغییر داد. اگه یادتون باشه در پایان فصل چهارم ما شاهد بازگشت لوسیفر به جهنم بودیم، با شروع فصل پنجم ناگهان به زمین برگشت اما خیلی زود مشخص شد این مایکل بوده که داره نقش برادرش رو بازی می‌کنه؛ و این تبدیل شد به شروع دردسرهای لوسیفر روی زمین.

توی هشت اپیزود آغازین فصل پنجم ما شاهد درگیری بین لوسیفر و آماندیل با مایکل بودیم، نیمه نخست جایی که به پایان رسید که پدر این برادرها از راه رسید؛ ورود گاد به درگیری بین این برادرها پایان نداد و حتی در نهایت باعث شد تا بطور رسمی روبروی هم قرار بگیرن. توی بخش دوم از فصل پنجم شاهد حضور پررنگ گاد بودیم، که سعی داشت با بچه‌های خودش ارتباط برقرار کنه. در نهایت مشخص شد که تصمیم به بازنشستگی گرفته و وقتش رسیده تا یکی از بچه‌هاش جاش رو بگیرن. و چون خودش کسی رو انتخاب نکرد و تصمیم نهایی رو بر عهده بچه‌هاش گذاشت، باعث شد تا لوسی و مایکل وارد یه نبرد مرگبار بشن.

بیشتر بخوانید | فصل ششم سریال Lucifer قرار است ۱۰ اپیزودی باشد، بطور رسمی تایید شد

در پایان چه اتفاقی افتاد؟

lucifer فصل پنجم

بعد از اینکه گاد بطور رسمی خودش رو بازنشسته کرد و با همسر سابقش رفت، بچه‌هاش موندن و یه تصمیم بزرگ: کی باید جانشین پدرشون بشه؟ و چون آماندین از این رقابت کناره‌گیری کرده بود، مایکل و لوسیفر تنها رقیب‌هایی بودن که باقی موندن. توی اپیزود ۱۶ دیدیم که مایکل به لوسی پیشنهاد داد تا خودش رو کنار بکشه، در عوض پادشاهی جهنم رو پس بگیره، وقتی هم که کلویی مرد و به جهنم رفت می‌تونن کنار هم باشن؛ تازه دن هم اونجاست. ولی لوسی این پیشنهاد رو قبول نکرد و تلاش کرد تا با زور برادر دوقلوی خودش رو کنار بزنه.

و وقتی که مایکل موفق شد شمشیر سوزان عزرائیل رو تکمیل کنه، به پیروزی نزدیک شد، پس لوسی چاره‌ای نداشت بجز اینکه از تمام دوستای خودش کمک بگیره، حتی کلویی هم توی مبارزه پایانی حضور داشت و به عشق خودش کمک کرد. در پایان پایان، مایکل با بی‌رحمی کلویی رو کشت، درست جایی که فکر کردیم برنده شده و لوسیفر رو با یه غم بزرگ تنها گذاشته، لوسی به بهشت میره تا کلویی رو برگردونه؛ با وجود اینکه می‌دونه به محض ورود به بهشت قراره بسوزه و نابود بشه. انگشتر مزکین به لوسیفر کمک کرد تا بتونه یکم دووم بیاره، و وقتی که کلویی رو پیدا کرد انگشتر رو بهش داد، خودش سوخت اما کلویی دکر به زندگی برگشت تا خودش کار رو تموم کنه؛ کارآگاه چون یه قطعه از شمشیر سوزان رو توی دستاش داشت، به قدرت بدنی فراانسانی دست پیدا کرد، در نتیجه موفق شد چند تا مشت درست و حسابی حواله مایکل کنه.

بیشتر بخوانید | فصل پنجم سریال Lucifer یکی از شخصیت‌های مهم خودش را کشت، چرا و چطور؟

لوسیفر چطور به زندگی برگشت؟

سریال Lucifer

گاد پسرش لوسیفر رو از ورود به بهشت منع کرده، لوسی اگه وارد بهشت بشه می‌سوزه و تبدیل به خاکستر میشه؛ اما با این وجود به بهشت رفت تا کلویی رو به زندگی برگردونه، انگشتر مزکین یکم بهش کمک کرد اما در نهایت سوخت و از بین رفت. و چون می‌دونستیم فصل ششم ساخته شده اطمینان داشتیم که این قرار نیست پایان داستان باشه، پس وقتی به زندگی برگشت اصلا تعجب نکردیم، ولی این سوال برامون ایجاد شد که چطور؟ خب، می‌تونیم بگیم که بخاطر «عشق» بوده، لوسیفر قبل از اینکه بسوزه به کلویی اون سه کلمه جادویی (من عاشقت هستم) رو گفت، پس همین عشق ممکنه لوسیفر رو به زندگی برگردونده باشه. و البته امکانش وجود داره که کار گاد باشه، درسته که بازنشسته شده اما از دور حواسش هست، پس وقتی که متوجه میشه پسرش بخاطر عشقش به کلویی از بین رفته، تصمیم میگیره یه فرصت دیگه بهش بده — که البته باز هم میشه بخاطر عشق!

پس بطور دقیق معلوم نیست که لوسیفر چطور به زندگی برگشت، ولی ممکنه که توی فصل بعدی یه جواب برای این سوال پیدا کنیم؛ اما حوادث پایانی فصل پنجم واقعا جالب و تماشایی بودن، و البته پر از احساس. لوسیفر خودش رو فدای کلویی کرد، این یه نتیجه‌ کلی بود برای تمام اتفاق‌هایی که طی پنج فصل گذشته بین لوسی و کارآگاه دکر رخ داده، یه نتیجه خیلی زیبا و احساسی. کلویی یه بار دیگه باعث تغییر لوسیفر شد، کسی که فکر می کرد توانایی عاشق شدن رو نداره جون خودش رو برای یه انسان فانی فدا کرد، توی این اتفاق هیچ درسی برای ما نیست؟؟ حتما هست.

بیشتر بخوانید | فصل دوم سریال The Witcher اواخر ۲۰۲۱ منتشر می‌شود؛

خدا شدن لوسیفر چه مفهومی برای فصل ششم داره؟

فصل ۵ سریال لوسیفر

فصل پنجم جایی به پایان رسید که لوسیفر خدا شد، پسر ناخلف پدر بلاخره خودش رو ثابت کرد و جای بابای خودش رو گرفت. لوسی تا قبل از حوادث پایانی فصل پنجم دلیل درستی برای اینکه جانشین پدرش بشه نداشت، اون می‌خواست تبدیل به خدا بشه تا لیاقت کلویی رو داشته باشه، حتی خود کلویی هم بهش گفت که این نمی‌تونه دلیل مناسبی باشه. در نهایت خودش هم متوجه شد که این دلیل خوبی نیست، و در پایان فصل پنجم موفق شد این جایگاه رو بدست بیاره؛ و وقتی که این اتفاق هیجان انگیز رخ داد، بعد از اینکه سریال بطور کل تغییر کرد، این سوال به وجود اومد که خدا شدن لوسیفر چه مفهومی برای فصل ششم سریال Lucifer داره؟

خب، جواب دقیقی نداریم برای این سوال، ولی قبل از اینکه لوسیفر جای پدرش رو بگیره نسبت به پایان سریال امیدوار‌ بودیم، یکم امید داشتیم که داستان عشق لوسی و کلویی پایان خوبی داشته باشه، اما حالا مطمئن نیستیم که این داستان بتونه پایان شیرینی داشته باشه. چون حالا که یه دنیا برای هدایت کردن داره، خیلی سخته که بخواد مثل قبل زندگی کنه و روزاش رو با حل کردن پرونده‌های جنایی بگذرونه، پس دیگه وقتی برای موجودات فانی نداره. اگه اینطور باشه، فصل ششم Lucifer کاملا متفاوته، که نمی‌دونیم بخاطرش خوشحال باشیم یا ناراحت. ولی، امکانش وجود داره که برداشت ما از حوادث پایانی فصل پنجم درست نبوده باشه؛ شاید لوسیفر تبدیل به خدا نشه!

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله

سال ۹۲ وبلاگ نویسی رو شروع کردم، توی این مدت تجربه های زیادی کسب شد که «اسکرین شو» حاصل همین تجربه هاست؛ من عاشق سینمام، عاشق دنیاهای اشتراکی و فیلم‌های علمی-تخیلی، البته بیشتر دوس دارم در موردشون بنویسم...

6 Comments
6 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Erfan
Erfan
خرداد ۱۵, ۱۴۰۰ ۸:۴۳ ق.ظ

خیلی عالی بود اصلا نکته ای رو جا ننداختی دمت گرم 👌🤩

محمد
محمد
خرداد ۱۵, ۱۴۰۰ ۹:۵۹ ق.ظ

خیلی خوب بود همه چیز رو دقیق دوباره توضیح دادی به امید فصل ۶ 🙂

YaSaMiN
YaSaMiN
خرداد ۱۶, ۱۴۰۰ ۸:۰۵ ب.ظ

چرا دن رفت جهنم؟ عذاب وجدانش چی بود؟

...
...
خرداد ۲۰, ۱۴۰۰ ۱۲:۱۲ ب.ظ
پاسخ به  YaSaMiN

شارلوت

باربد آرمال
باربد آرمال
تیر ۱۰, ۱۴۰۰ ۹:۵۵ ق.ظ
پاسخ به  YaSaMiN

دن رفت جهنم چون به مایکل کمک کرد تا شمشیر سوزان رو پیدا کنه و اینکه با افکار نادرست نسبت به اطرافیانش مثل لوسیفر، مرد

Pani
Pani
مرداد ۳, ۱۴۰۰ ۱۲:۵۰ ب.ظ

دمت گرم عالی بود
نمیدونم چرا من حس میکنم فصل شیش گاد برمیگرده و کل این ماجراها برا این بوده ک ببینه بچه هاش چیکار میکنن😐
ولی خب بازم قبل رفتنش گفته بود ک حالا نوبت خودشه ک در کنار همسرش تو سرزمین اون باشه واقعا نمد فصل شیشو چیکار میخوان بکنن فقط امیدوارم بین لوسیفرو کلویی تفرقه نیفته

تحلیل و واکاوی

تریلر The Flash 2022 تایید کرده که نقش مایکل کیتون در فیلم بزرگ‌تر از تصور ماست!

فیلم سینمایی فلش

اولین تیزر رسمی فیلم سینمایی The Flash (فلش) تایید کرده که بتمن مایکل کیتون قراره نقش مهمی در وقایع و حوادث این فیلم داشته باشه، خیلی مهم و پررنگ‌تر از چیزی که تا الان تصور می‌کردیم. این فیلم اولین ماجراجویی انفرادی بری آلن در دنیای توسعه‌یافته دی‌سی (DCEU) رو به نمایش می‌زاره، ما این نسخه از بری آلن رو اولین بار در فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) ملاقات کردیم، اما حضور واقعی بری در فیلم Justice League (لیگ عدالت) بود‌‌. طرفدارای فلش حالا منتظر هستن تا The Flash منتشر بشه، فیلمی که قراره سریع‌ترین مرد جهان را در یک ماجراجویی بزرگ قرار بده و به احتمال زیاد کاوشی در داستان خاستگاه وی داشته باشه.

با توجه به اینکه هنوز یک سال تا شروع اکران The Flash باقی مونده، کاملا طبیعی هست که اطلاعات ما در موردش کم باشه؛ ما چیز خاصی در مورد این فیلم نمی‌دونیم و بجز چند تا سرنخ که تیزر تازه منتشر شده بهمون داده چیزی نداریم‌. دی‌سی این تیزر کوتاه اما مهم رو طی همایش DC FanDome 2021 منتشر کرده، ما بواسطه کلیپ کوتاه منتشر شده اولین نگاه اجمالی خودمون رو به فیلم انفرادی فلش داشتیم. تیزر اطلاعات خوب اما نچندان دقیقی رو در اختیارمون قرار داده، از جمله ملاقات بری آلن با یه نسخه دیگه از خودش، همراه شدنش با سوپرگرل و همکاری با بتمن مایکل کیتون؛ غیبت بن افلک در تیزر نیز باعث به وجود اومدن یه سری بدگمانی‌ها شده!

بیشتر بخوانید | تیزر رسمی The Flash 2022 چه اطلاعاتی در مورد داستان فیلم به ما داده؟

با توجه به اینکه سالهاست منتظر این فیلم نشستیم (از ۲۰۱۴ بود فکر کنم!)، اینکه باز هم باید صبر کنیم و طی این مدت با سرنخ های نامفهوم سر و کله بزنیم، واقعاً سخته اما چاره دیگه ای نداریم. دی‌سی فیلم The Flash رو همین امسال جلوی دوربین برده و کار تیم تولید بتازگی تموم شده، در نتیجه اولین تیزر رو منتشر کردن و بزودی نیز قراره شاهد انتشار یه تریلر رسمی باشیم. تا این لحظه نام بازیگرهای مهم فیلم تایید شده، اما امکانش وجود داره که هنوز چند نفری رو معرفی نکرده باشن. ما می‌دونیم که ساشا کِیل ۲۶ ساله در نقش سوپرگرل بازی کرده، اما خبر نداریم این سوپرگرل متعلق به کدوم زمان و دنیاست. بازگشت کرسی کلمونس ۲۷ ساله برای بازی در نقش آیریس وست هم تایید شده، بن افلک قراره یه بار دیگه در نقش بتمن بازی کنه و مایکل کیتون نیز به نظر می‌رسه که بتمن اصلی فیلم باشه.

the flash مایکل کیتون

در حال حاضر مهم‌ترین سوال‌های ما به بتمن آقای کیتون ربط داره، در تیزر منتشر شده نیز شاهد حضورش بودیم اما به جواب هیچکدوم از سوال‌های خودمون نرسیدیم. یکی از سوال‌های ما اینه که بتمن مایکل کیتون چه نقشی در فیلم The Flash داره؟ با توجه به اینکه فیلم متعلق به فلش هست، آیا بتمن قراره یک شخصیت فرعی در داستان باشه؟ خیلی از طرفدارا اعتقاد دارن که کیتون یه بازیگر مهمانه و فقط در چند صحنه حضور داره، بعضی دیگر تصور می‌کنن که قراره شخصیت‌ اصلی داستان باشه و نقشی مهم رو ایفا کنه. هنوز چیزی قطعی نیست اما ما می‌تونیم با توجه به تیزر بگیم که به احتمال خیلی زیاد این بتمن در فیلم The Flash نقشی مهم رو ایفا می‌کنه. چون بیشتر صحنه های این تیزر به بتمن مربوط هستن!

بیشتر بخوانید | تریلر جدید The Batman شوالیه تاریکی را در مقابل پنگوئن و زن گربه‌ای قرار داده؛

توی تیزر دیدیم که بری آلن به کاخ وین رفته، توی یه صحنه دیگه همراه با سوپرگرل و نسخه دیگه خودش سعی داره از بتمن کمک بگیره، در یک صحنه دیگه هم ماشین مشهور بتمن به نمایش گذاشته می‌‌شه. تیزر به وضوح تایید کرده که اهمیت بتمن برای فیلم The Flash خیلی بیشتر از تصور ماست، که اتفاق خوبی محسوب می‌شه، اما نقش پررنگ مایکل کیتون در فیلم فلش ما رو به این سوال می‌رسونه که بن افلک چه نقشی در حوادث فیلم داره؟

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
Continue Reading

تحلیل و واکاوی

تیزر رسمی The Flash 2022 چه اطلاعاتی در مورد داستان فیلم به ما داده؟

فیلم The flash 2022

طی همایش DC FanDome امسال یه تیزر کوتاه اما غنی از فیلم سینمایی The Flash منتشر شد که اطلاعات قابل توجه ای رو در مورد اولین ماجراجویی انفرادی بری آلن در دنیای توسعه‌یافته دی‌‌سی (DCEU) فاش کرد. بری آلن بدون شک یکی از محبوبترین شخصیت‌های کمیک بوکی دنیاست، طرفدارای فلش سالهاست که دارن سریال The Flash رو در شبکه The CW دنبال می‌کنن، این سریال با بودجه‌ای محدود تولید می‌شه اما با این وجود سازنده‌های اون سعی کردن تا جایی که می‌تونن وقایع مهم و کلیدی کتاب‌های مصور رو بازآفرینی کنن، از جمله خط داستانی «فلش‌پوینت» که طی اون شاهد سفر بری آلن به گذشته بودیم.

در Arrowverse به دنبال سفر بری آلن به گذشته و تغییر دادنش، و خلق یه خط زمانی جدید، ما با مفهوم کلی مولتی‌ورس آشنا شدیم؛ طی چند سال گذشته هم خیلی از وقایع سریال The Flash با زمین‌های موازی در ارتباط بوده. در نتیجه وقتی که تایید شد فیلم انفرادی فلش هم قراره با الهام خط داستانی فلش‌پوینت ساخته بشه واقعاً خوشحال شدیم، چون کاوش درون مولتی‌ورس با فیلمی که برای تولیدش میلیون‌ها دلار هزینه می‌شه بدون شک خیلی هیجان‌انگیزتره. البته ما هنوز اطلاعات چندان دقیقی در رابطه با حوادث و وقایع فیلم فلش نداریم، اما می‌دونیم که قراره در مورد سفر بری آلن درون زمان و تغییر (ناخواسته) خط زمانی فعلی DCEU باشه.

بیشتر بخوانید | تریلر فیلم The Flash نوید مرگ بتمن (بن افلک) را داده؟

قبل از انتشار تیزر رسمی، ما مقداری اطلاعات از این فیلم داشتیم اما به لطف تیزر، حالا می‌تونیم با اطمینان بیشتر در مورد حوادث The Flash صحبت کنیم. تیزر اطلاعات قابل توجه ای رو در اختیار ما گذاشته؛ مثلا این تیزر تایید کرده که «مایکل کیتون در فیلم The Flash حضور داره، این ستاره افسانه ای سینما قراره بعد از سه دهه یه بار دیگه در نقش بتمن بازی کنه»، تیزر همچنین تایید کرده که «بری آلن قراره به کاخ بروس وین بره، البته نمی‌دونیم خونه‌ای که در تیزر می‌بینیم متعلق به کدوم بتمن هست»، تیزر رسمی در کنار این دو مورد، فاش کرده که «بری آلن با یه بری آلن دیگه ملاقات می‌کنه، که هنوز نمی دونیم به کدوم خط زمانی تعلق داره اما می‌دونیم توسط خود ازرا میلر به تصویر کشیده شده و ممکنه توی دنیای بتمن مایکل کیتون زندگی کنه».

فیلم فلش

در مورد بری آلن دوم می‌تونیم بگیم که ممکنه بری اصلی وقتی که گذشته رو تغییر می‌ده و به زمان حال برمی‌گرده با نسخه‌ای متفاوت از خودش روبرو بشه، یه فلش با سرگذشتی کاملا متفاوت. توی تیزر می‌بینیم که «بری آلن ها به قلعه وین می‌رن اما با یه خونه متروکه روبرو می‌شن، به نظر می‌رسه که بروس وین این دنیا سالهاست که کاری به خانه مادری خودش نداشته، شاید هم سالها قبل مرده؟ واقعاً مشخص نیست». در مورد سفر به گذشته بری آلن نیز باید بگیم که تیزر «سفر در زمان رو تایید کرده، توی یه صحنه می‌بینیم که بری به خانه بچگی خودش رفته و با مادرش ملاقات می‌کنه، به احتمال زیاد درست مثل کتاب‌های مصور جلوی مرگ مادرش رو میگیره و خط زمانی رو تغییر می‌ده، و وقتی که به زمان حال برمی‌گرده با دنیایی کاملا متفاوت روبرو می‌شه».

بیشتر بخوانید | دی‌سی فیلم Wonder Woman 3 را می‌سازد؛ بطور رسمی تأیید شد

این تیزر نوید اتفاق‌های زیادی رو داده، از جمله مرگ بتمن بن افلک، که امیدواریم یه حدس اشتباه باشه تا مجبور به خداحافظی با این نسخه از بتمن نشیم. یکی دیگه از اتفاق‌هایی که تیزر بهش اشاره کرده حضور بری آلن در استار لبز هست، که می‌تونه تایید کنه قراره توی فیلم The Flash به ماجرای صاحب قدرت شدن بری اشاره کنن. تیزر همچنین تایید کرده که بری آلن با سوپرگرل ملاقات می‌کنه و باهاش متحد میشه، حالا بطور دقیق مشخص نیست که این قهرمان کریپتونی به چه زمانی و کدوم خط زمانی تعلق داره.

توی تیزر دیدیم که دو بری آلن (شاید بری آلن در کنار جی گریک؟) سعی دارن از بتمن کمک بگیرن، شخصیت شرور فیلم معرفی نشده اما از همین صحنه می‌تونیم بفهمیم که فلش و تیمش با یه چالش بزرگ روبرو شدن و مجبورن از بتمن کمک بخوان؛ که به احتمال زیاد سراغ بتمن کیتون رفتن. در کل تیزر The Flash اطلاعات قابل توجه‌ای رو در مورد حوادث فیلم فاش کرده، اما چون داستان با سفر در زمان و زمین‌های موازی ارتباط داره، ما نمی‌تونیم از این اطلاعات فاش شده برداشت دقیقی داشته باشیم، پس باید صبر کنیم تا سرنخ‌های دقیق‌تری به دست بیاریم

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
Continue Reading

تحلیل و واکاوی

تریلر فیلم The Flash نوید مرگ بتمن (بن افلک) را داده؟

the flash بتمن

نمی‌تونیم با اطمینان بگیم اما اینطور به نظر می‌رسه که اولین تیزر رسمی فیلم The Flash (فلش) به ما نوید مرگ بتمنِ بن افلک را داده؛ دی‌سی طی همایش DC Fandome 2021 یه تیزر کوتاه از The Flash منتشر کرده که حاوی چند سرنخ خوب از حوادث و وقایع فیلمه، از جمله همراه شدن بری آلن با سوپرگرل و ملاقاتش با بتمنِ مایکل کیتون. ما قراره توی اولین فیلم انفرادی فلش شاهد حضور دو بتمن باشیم، و با توجه به اینکه بن افلک اشتیاقی برای ادامه حضور در فیلم‌های DCEU (دنیای توسعه‌یافته دی‌‌سی) نداره انتظار داریم که داستانش در The Flash با مرگ به پایان برسه.

داستان این نسخه از بتمن در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) شروع شد و بعد از حضور درخشانش در Zack Snyder’s Justice League (لیگ عدالت زک اسنایدر)، به نظر می‌رسه که بزودی قراره به پایان خودش برسه. که بدون شک برای طرفدارای بتمن بن افلک اتفاق ناراحت کننده‌ای محسوب می‌شه اما مرگ می‌تونه پایان خوبی برای این نسخه از بتمن باشه، خیلی بهتر از اینه که داستانش نیمه‌کاره باقی بمونه. اگه اوضاع طبق انتظار پیش می‌رفت بن افلک در DCEU صاحب یک فیلم انفرادی می‌شد و در دو قسمت بعدی Justice League نقشی مهم را ایفا می‌کرد، اما متاسفانه چنین اتفاقی رخ نداد.

بیشتر بخوانید | اولین تیزر رسمی فیلم فلش: ملاقات با مایکل کیتون، سوپرگرل و دو بری آلن!

مرگ بتمن برای طرفداران کتاب‌های مصور دی‌سی اتفاق غافلگیرکننده‌ای نیست، چون یه آدم عادی هست و قدرت فراانسانی نداره و بدون شک یه روزی می‌میره. خود اسنایدر هم قصد داشت در فیلم‌های بعدی لیگ عدالت مرگ بتمن را به تصویر بکشه (که خودش رو برای نجات داده لوئیس لین فدا می‌کنه). DCEU دیگه با برنامه‌های زک اسنایدر پیش نمی‌ره و سرنوشت بتمن بن افلک هم طی چند سال اخیر نامشخص بوده اما فیلم The Flash می‌تونه فرصت خوبی باشه برای اینکه داستان این نسخه از بتمن رو به یک نتیجه کلی برسونن و پرونده‌ش رو برای همیشه ببندن.

فیلم سینمایی فلش

حالا بطور دقیق مشخص نیست که فیلم The Flash قراره بتمن رو بکشه یا نه، ولی به نظر می‌رسه که توی یه صحنه از تریلر این فیلم نوید مرگ بتمنِ بن افلک داده شده. ما توی یه صحنه ماسک بتمن و لباسش را روی زمین می‌بینیم، خونی که اطراف لباس ریخته خبر خوبی نمی‌ده اما این لباس ظاهراً به بتمنِ مایکل کیتون تعلق داره؛ ولی توی یه صحنه دیگه بری آلن دستی بی‌جان را لمس می‌کنه، دستی که می‌تونه متعلق به بتمن افلک باشه. از طرفی، افلک توی تیزر حضور نداره و بری آلن با سوپرگرل و یه بری آلن دیگه متحد شده، اون دست بی‌جان در کنار غیب افلک می‌تونه نوید دهنده مرگ این شخصیت باشه.

بیشتر بخوانید | تریلر جدید The Batman شوالیه تاریکی را در مقابل پنگوئن و زن گربه‌ای قرار داده؛

مرگ بتمن می‌تونه علت اصلی تلاش بری آلن برای سفر در زمان باشه، می‌تونن نشون بدن که بری بعد از مرگ بتمن تلاش می‌کنه گذشته رو تغییر بده اما به اشتباه باعث ایجاد تغییراتی وسیع در خط زمانی DCEU می‌شه. سفر در زمان همچنین می‌تونه پای بری رو به زمین‌های موازی باز کنه، و به طریقی زمان حال رو تغییر بده و قهرمان‌هایی مثل سوپرمن و بتمن رو از هستی محو کنه.

4 3 رای ها
رأی دهی به مقاله
Continue Reading

محبوب‌ترین ها

Copyright © 2020 screenshow.ir. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

6
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x